E-Ticaret Scripti V3

Hazır Scriptler
250,00TL
Script Kodu: PHP E-Ticaret V3

İsteğe Bağlı Seçenekler:

PHP E-Ticaret Scripti V3

Online alışveriş sitesi kurmak için oldukça kullanışlı ve şık tasarımlı PHP E-Ticaret Scripti.  E-Ticaret Scripti V3 şık, modern ve mobil cihazlara uyumlu responsive tasarımı ile online alışveriş siteniz için satışa sunulmuştur.

E-Ticaret Scripti V3 temel özellikleri:

  • Limitsiz kategori ve alt kategori ekleme
  • Sınırsız ürün ekleme özelliği
  • Ürün sayfalarına sınırsız resim ekleme
  • Ürün karşılaştırması özelliği, yorum ekleme ve puan verme.
  • Sanal Pos (Paytr) ve banka hesabı ekleme
  • Sınırsız kurumsal, blog sayfası ve bilgi sayfaları ekleme, SSS bölümü
  • Bu script domaine lisanslanır. Sipariş sırasında "Notlar" bölümüne lütfen lisanslanacak domaini yazınız.

Diğer tüm özellikleri incelemek için demo siteyi ziyaret ediniz.

Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.