Güvenlik Malzemeleri Scripti V1

Hazır Scriptler
50,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: Guvenlik Malzemeleri Scripti V1
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Güvenlik Malzemeleri Firma Scripti V1 PHP

  Güvenlik Malzemeleri Scripti V1, güvenlik ekipmanları ve hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmalar için hazırlanmıştır. Güvenlik malzemeleri firması scripti ile web sitenizi hemen kurun ve kullanmaya başlayın.

  Güvenlik ürünleri ve buna bağlı hizmetlerin tanıtımı için ayrı bölümleri ile kullanımı son derece kolay hazır web sitesi scriptidir.


  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.