Duyurular

Web Sitemizden Haber ve Duyurular

Firmamızdan Haberler. Sitemize eklenen yeni scriptler, yayınlanan ücretsiz scriptler ve script satışı ile ilgili her türlü duyuru ve kampanyalarımız bu bölümde yayınlanacaktır.


Yeni Scriptlerden Haberiniz OlsunHazır script satışı yaptığımız web sitemize yeni scriptler eklemeye devam ediyoruz. Web sitemize eklenen yeni scriptler hemen sosyal medya hesaplarımızda paylaşılıyor ve takipçilerimiz scripti anında görerek bilgi sahibi oluyor ve scripti inceleme fırsatı buluyorlar. 

Web Sitemize Güvenlik Firması Scriptleri EklendiGüvenlik firmaları için hazırlanmış 2 farklı scriptimiz web sitemize eklenmiştir. Güvenlik malzemeleri satış veya imalatı yapan firmalar için Güvenlik Malzemeleri Scripti ve Özel Güvenlik hizmeti veren firmalar için ise Güvenlik Firması Scripti satışa sunulmuştur. 

Ücretsiz Script ve Tema Sitemiz YayındaÜcretsiz scriptler ve temalar paylaştığımız yeni web sitemiz yayına başladı. Hazır Scriptler isimli bu sitemizde Ücretsiz Scriptler kategorisinde yayınladığımız scriptleri de yeni siteye taşıdık. Yeni sitemizde ücretsiz Wordpress ve Opencart temaları da bulunuyor.

Kurumsal Firma Scripti V3 web sitemize eklendiWeb sitemize yeni Kurumsal Firma Scripti V3 eklenmiştir. Belli bir sektöre göre hazırlanmadığı için çok amaçlı olarak kullanılması mümkün olan mobil uyumlu Kurumsal Firma Scripti V3, sade ve hoş görünümlü tasarımı ile web sitemizde incelenebilir.

Hazır Scriptler ile kendi web sitenizi kendiniz kurun.Hazır Scriptler isimli web sitemizde satışını yaptığımız veya ücretsiz olarak sunduğumuz scriptler ile kendi web sitenizi kısa süre içinde kurun. Oldukça kolay kullanımı olan yönetim paneli ile web sitenizi hazırlayın ve istediğiniz zaman istediğiniz güncellemeleri yapın. Web siteniz için hazır ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hazır scriptler kullanışlı yönetim panelleri ve şık tasarımları ile web sitesi talebinizi karşılayacaktır.

Web sitemize mobil uyumlu yeni scriptler eklendi.Web sitemizin Mobil Uyumlu Scriptler bölümüne Hukuk Bürosu Scripti ve Sürücü Kursu Scripti eklenmiştir. Mobil uyumlu tasarımı ile hukuk büroları ve sürücü kursları için oldukça kullanışlı, sade ve şık tasarımlı 2 yeni script ile web sitemizdeki scriptlerin sayısını artırmaya devam ediyoruz.

Online Destek Sistemi aktif edilmiştir.Hazır script satışı yaptığımız web sitemize, satın alma öncesi sormak istedikleriniz konusunda yardımcı olabilmemiz için Online Destek uygulaması aktif edilmiştir. Online destek sadece satış öncesi sorularınız için verilmektedir. Eğer bir script satın aldıysanız ve teknik desteğe ihtiyacınız varsa, mail veya telefon yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Param Ödeme Sistemi Web Sitemize EklenmiştirWeb sitemizdeki ödeme yöntemlerine Param ile ödeme seçeneği de eklenmiştir. Şimdi hazır script veya domain ve hosting dahil full paket siparişlerinizin ödemesini Param hesabınız ile de yapabilirsiniz.

PHP Rent A Car Scripti satışa sunulmuşturRent A Car Scripti satışa sunulmuştur. Hazır Scriptler web sitemize mobil uyumlu oto kiralama scripti eklenmiştir. Rent A Car Scripti mobil uyumlu tasarımı ile oldukça kullanışlı ve kolay yönetilebilir bir Rent A Car Sitesi Scriptidir.

Mobil uyumlu scriptleri incelediniz mi?Web sitemize birbirinden güzel mobil uyumlu scriptler eklenmiştir. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile web sitelerinde bir ihtiyaç haline gelen mobil uyumluluk talebi gittikçe artmaktadır. Bu nedenle hazır script satışı yaptığımız web sitemize yeni mobil uyumlu scriptler ekledik.

Papara ile tahsilat yöntemi aktif edilmiştir.Web sitemizden yapacağınız script alış işleminde artık ödemenizi Papara ile yapabilirsiniz. Script siparişi vermenizden sonra size iletilecek mailde banka hesaplarımız ile birlikte Papara cüzdan numaramız da bulunmaktadır.

Ücretsiz Script Bölümü Tekrar YayındaWeb sitemizde ücretsiz script bölümü yeni bir düzenlemeden sonra tekrar açılmıştır. Hazır Scriptler  web sitemiz yayına başladığında, Ücretsiz Scriptler kategorisi altında birbirinden kullanışlı ve ücretsiz dağıtılan sciptler de yayınlıyorduk. Ancak bu ücretsiz scriptleri ürün sayfalarımıza eklediğimiz için, sayfada yeteri kadar büyük boyutta bulunan indirme butonunu görmeyen site ziyaretçilerimiz, normal satın alma işlemi yapmaya çalışıyor, yani sipariş vererek scripti ücretsiz almaya çalışıyorlardı.

Web Sitemize Blog EklendiHazır Script satışı yaptığımız web sitemize, firmamız hakkında bilgilerin, yeni eklenen scriptlerimiz hakkında duyuru ve bilgilendirme mesajlarının yayınlanacağı blog bölümü eklenmiştir.

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)