Halı Yıkama Scripti V1 Mavi Kırmızı

Hazır Scriptler
70,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 70
 • Script Kodu: PHP Halı Yıkama Scripti V1 MK
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Halı Yıkama Firma Scripti V1 Mavi Kırmızı

  Halı Yıkama Firması Scripti V1 Kırmızı, büyük ve küçük ölçekli tüm halı yıkama firmaları için hazırlanmış , limitsiz hizmet sayfası ekleme özelliği ile şık tasarımlı bir hazır Halı Yıkama firma sitesi scriptidir. Oldukça kolay kullanımlı admin paneli ile kısa sürede bir Halı Yıkama Firması web sitesi kurabilirsiniz.

  Halı Yıkama Firma Scripti V1 Özellikleri

  • Hakkımızda bölümüne Halı Yıkama Firması tanıtım yazısı ekleme(alt sayfalar eklenebilir)
  • Hizmetlerimiz bölümüne sınırsız halı yıkama, kilim yıkama vb hizmet sayfası ekleme (sayfalara foto galeri ekleme özelliği)
  • Yıkama hizmetleri fiyat listesi sayfası
  • Haberler bölümüne resimli ve foto galerili sınırsız sayfa ekleme
  • Foto Galeri bölümüne sınırsız fotoğraf galerisi ve sınırsız resim ekleme
  • İletişim sayfasına Google harita ekleme, panel kontrollü iletişim formu

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.