Hukuk Bürosu Avukat Scripti PHP V2

Hazır Scriptler
150,00TL
Script Kodu: Hukuk Burosu Scripti V2
Kazanacağınız Puan: 10

İsteğe Bağlı Seçenekler:

Hukuk Bürosu Scripti V2 PHP - Avukat Scripti -  Mobil Uyumlu

Hukuk Bürosu Scripti V2, Mobil uyumlu tasarımı ile oldukça şık görünümlü bir Avukat ve Hukuk Bürosu Scripti. PHP ile kodlanmış, kolay kullanımlı admin panelli hazır avukat bürosu scriptidir. Hukuk bürosu olarak faaliyet gösteren avukatlar ve şahsi çalışan avukatlar için son derece kullanışlı bir hazır web sitesi scriptidir. 

Hukuk Bürosu Scripti V2 Özellikleri

  • Hukuk bürolarında, avukatlar için sınırsız tanıtım sayfası açma
  • Hakkımızda, Vizyonumuz Misyonumuz sayfalarına resimli içerik girilebilir.
  • Sınırsız çalışma alanı sayfası ekleme
  • Haberler bölümüne kategoriler altında sınırsız sayfa ekleme
  • Multimedya bölümünde foto galeri ve video galerilere sınırsız içerik girme
  • Sınırsız slideshow resmi ekleme ve bunlara sayfa linki verme
  • Panel kontrollü iletişim formu
  • Bu script domaine lisanslanmaktadır ve tek site için kullanılabilir.

***

Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.