Emlak Sitesi Scripti V5

Hazır Scriptler
100,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 100
 • Script Kodu: PHP Emlak Scripti V5
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  PHP Emlak Scripti V5 Mobil Uyumlu

  Mobil uyumlu PHP Emlak Scripti V5, responsive tasarımı ile çeşitli çözünürlükteki tablet ve telefon ekranlarına uygun hazır emlak sitesi scriptidir. PHP Hazır Emlak Sitesi Scripti V5 ile kurumsal bir emlak sitesi hazırlayın ve hemen ilanlarınızı yayınlayın.

  PHP Emlak Sitesi Scripti V5 ile kendinize ait emlak ofisiniz veya müşteriniz için oldukça fonksiyonel ve kullanışlı bir emlak sitesi kurabilirsiniz. Scriptin kurulumu ve pratik yönetim panelinin kullanımı oldukça kolaydır. Hazır Emlak Sitesi Scripti V5, daire, işyeri satış ve kiralama yanısıra günlük kiralık daireler, arsa, tarla ve arazi satışına göre de düzenlenmiş PHP emlak sitesi scriptidir.

  PHP Emlak Scripti V5 Özellikleri:

  • Sınırsız emlak ilanı ekleme
  • Sınırsız emlak türü ekleyin veya mevcutları silin
  • Emlak ilanlarınıza limitsiz resim yükleme özelliği
  • Emlak ilanlarının her birine Google haritası ekleme özelliği
  • Sınırsız haber ve bilgi sayfaları ekleme
  • Emlak ilanlarına Youtube video ekleme özelliği
  • Emlak ilanlarına danışman (emlak yetkilisi) atama
  • Emlak danışmanlarına istenirse kullanıcı paneli verme, sınırsız emlak ekleme özellikli.

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.