Oto Kuaför Scripti V1 Mavi

Hazır Scriptler
70,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 60
 • Script Kodu: PHP Oto Kuafor V1 M
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Oto Kuaför & Oto Yıkama Scripti V1 - PHP Mavi

  Oto Kuaför firmaları için PHP ile hazırlanmış Oto Kuaför Web Sitesi Scripti. Mavi renk ağırlıklı düzenlenmiş ilk versiyon scriptimiz ile SEO uyumlu web sitenizi hemen hazırlayın.

  Oto yıkama ve oto kuaför firmalarının verdikleri temel hizmetlere göre önceden hazırladığımız sayfalar ile scripti kurduktan sonra istediğiniz kadar hizmet sayfası ekleyebilir veya mevcutları kaldırabilirsiniz.

  Sınırsız galeri oluşturma ve resim ekleme özelliği ile, oto bakım sayfalarının altına galeri ekleyebilir veya galerileri sadece normal resim galerileri olarak kullanabilirsiniz.

  PHP Oto Kuaför Scripti özellikleri:

  • Sınırsız oto yıkama, oto temizleme ve oto bakım hizmeti sayfası ekleme
  • Hakkımızda bölümüne veya diğer menülere sınırsız alt menü ve sayfa ekleme.
  • Fiyat listesi sayfası
  • Sınırsız fotoğraf galerisi ve resim ekleme
  • Haberler bölümüne sınırsız haber, duyuru, kampanya ilanı ekleme
  • Ziyaretçi sayacı (panelden açma / devre dışı bırakma özelliği)
  • Panel kontrollü iletişim formu.
  • Kurulum notları script dosyaları içinde bulunmaktadır.


  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.