Oto Kuaför Scripti V1 Kırmızı

Hazır Scriptler
70,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 60
 • Script Kodu: PHP Oto Kuafor V1 K
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Oto Yıkama & Oto Kuaför Scripti V1 - PHP Kırmızı

  Oto Yıkama ve Oto Kuaför firmaları için hazırlanmış PHP Oto Kuaför Web Sitesi Scripti. Kırmızı temalı Oto Kuaför Scripti V1 ile SEO uyumlu web sitenizi kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

  Oto kuaför ve oto yıkama firmalarının sundukları başlıca hizmetlere göre içerik ile önceden hazırlanan sayfalar ile scripti kurduktan sonra firmanın verdiği hizmetlere göre istediğiniz kadar sayfa ekleyebilir veya mevcutları kaldırabilirsiniz.

  Limitsiz fotoğraf galerisi oluşturma ve resim ekleme özelliği ile, oto bakım sayfalarının altına galeri ekleyebilir veya galerileri sadece normal resim galerileri olarak kullanabilirsiniz.

  PHP Oto Kuaför Scripti özellikleri:

  • Limitsiz oto yıkama, oto temizleme ve oto bakım hizmeti sayfaları ekleme
  • Hakkımızda bölümüne veya diğer menülere sınırsız alt menü ve sayfa ekleme.
  • Fiyat listesi sayfası
  • Limitsiz resim galerisi oluşturma ve limitsiz resim ekleme
  • Haberler bölümünde sınırsız haber, duyuru, kampanya ilanı ekleme
  • Ziyaretçi sayacı (panelden açma / devre dışı bırakma özelliği)
  • Panel kontrollü iletişim formu.
  • Script kurulum notları script dosyaları içinde bulunmaktadır.  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.