Ajans Scripti V1

Hazır Scriptler
60,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 70
 • Script Kodu: Ajans Scripti V1
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Web Ajans Scripti V1

  PHP Ajans Scripti V1 reklam ajansları, web tasarımcıları, grafik tasarımcıları ile internet ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmalar veya freelancer olarak çalışan kişiler için kullanışlı ve şık tasarımlı hazır web sitesi scriptidir. Ajans Scripti V1 sınırsız hizmet ve portfolyo (referans, çalışma) ekleme özelliğine sahiptir. 

  Ajans Scripti V1 Özellikleri

  • Kurumsal bölümüne Vizyonumuz, Misyonumuz gibi firma bilgileri ve fotoğrafları ile personel bilgisi ekleme.
  • Portfolyo bölümüne proje detayları ile birlikte sınırsız çalışma ekleme
  • Hizmetlerimiz bölümüne sınırsız hizmet sayfası ekleme.
  • Haberler bölümüne sınırsız haber ekleme.
  • Panel kontrollü iletişim formu.
  • İletişim sayfasına Google haritası ekleme

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.