Emlak Sitesi Scripti V2 Gri - PHP

Hazır Scriptler
50,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: PHP Emlak Scripti V2G
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  PHP Hazır Emlak Sitesi Scripti V2 - Gri Renkli

  PHP Emlak Scripti Versiyon 2'nin gri renkli teması. PHP emlak sitesi scripti ile emlak ofisiniz veya müşteriniz için kısa sürede emlak sitesi kurabilirsiniz. Kurulum ve kullanımı çok kolay hazır emlak sitesi scripti. Daire, işyeri satış ve kiralama yanısıra arsa, tarla ve arazi satışına göre de düzenlenmiş emlak sitesi scripti.

  PHP Emlak Scripti V2 Gri Özellikleri

  • Sınırsız emlak ilanı ekleme özelliği
  • Sınırsız emlak türü ekleme özelliği
  • Emlak ilanlarına sınırsız resim yükleme özelliği
  • Emlak ilanlarına Google haritası ekleme özelliği
  • Üye panelli emlak scripti. Ziyaretçiler üye olarak kendi ilanlarını ekleyebilirler. (Yönetim panelinden gerekli ayarlar yapılmalıdır)
  • Hava durumu, döviz bilgileri, reklam bölümü gibi özellikleri ile oldukça kullanışlı hazır emlak sitesi scripti.

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.