Emlak Sitesi Scripti V3 PHP Gri

Hazır Scriptler
70,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: PHP Emlak Scripti V3G
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  PHP Emlak Scripti V3 Gri

  PHP Emlak Scripti Versiyon 3 Gri Renk Temalı. PHP Hazır Emlak Sitesi Scripti ile kendi emlak web sitenizi veya müşterinizin emlak sitesini hemen hazırlayın ve kullanmaya başlayın.

  PHP Emlak Scripti Versiyon 3'ün gri renkli hazır emlak sitesi teması. Hazır PHP Emlak Sitesi Scripti ile kendinize ait emlak ofisiniz veya müşteriniz için kısa sürede emlak sitesi hazırlayabilirsiniz. Scriptin kurulumu ve pratik yönetim paneli ile kullanımı çok kolaydır. Hazır emlak sitesi scripti, daire, işyeri satış ve kiralama yanısıra arsa, tarla ve arazi satışına göre de düzenlenmiş PHP emlak sitesi scriptidir.

  PHP Emlak Scripti V3 Gri Özellikleri:

  • İstediğiniz kadar emlak ilanı ekleyin.
  • Sınırsız emlak türü ekleyin veya mevcutları silin
  • Emlak ilanlarınıza limitsiz resim yükleme özelliği
  • Emlak ilanlarının her birine Google haritası ekleme özelliği
  • Üye panelli emlak scripti. Sitenizin ziyaretçileri üye olarak kendi ilanlarını web sitenize ekleyebilirler. (Yönetim panelinden gerekli ayarlar yapılmalıdır)
  • Hava durumu, döviz bilgileri, Online Destek, reklam bölümü gibi özellikleri ile oldukça kullanışlı hazır emlak sitesi scripti.

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.