E-Ticaret Scripti V2

Hazır Scriptler
170,00TL
Script Kodu: PHP E-Ticaret V2

İsteğe Bağlı Seçenekler:

E-Ticaret Scripti V2 PHP

Mobil Uyumlu, 6 renk seçeneği ile PHP E-Ticaret Scripti. Şık, modern ve responsive dizaynı ile online alışveriş sitenizi kısa sürede açın ve hemen kullanmaya başlayın..

E-Ticaret Scripti V2 temel özellikleri:

  • Sınırsız ürün kategorisi ekleme
  • Sınırsız ürün ekleme
  • Ürün sayfalarına resim ekleme
  • Panelden tema renklerini belirleme
  • Bu script domaine lisanslanır. Sipariş sırasında "Notlar" bölümüne lütfen lisanslanacak domaini yazınız.

Diğer tüm özellikleri incelemek için demo siteyi ziyaret ediniz.

Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.