İnşaat Firması Scripti V6 - PHP

Hazır Scriptler
60,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: PHP Insaat Scripti V6
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  PHP İnşaat Firması Scripti V6

  Mobil Uyumlu PHP Hazır İnşaat Firması Scripti Versiyon 6. İnşaat firmaları için hazır PHP inşaat scripti.  Hazır inşaat sitesi scripti V6 ile oldukça modern ve şık görünümlü inşaat firması web sitesi hazırlayabilirsiniz. 

  PHP İnşaat Firması Scripti V6 Özellikleri:

  • Hakkımızda bölümüne inşaat firmanız ile ilgili bilgileri girebilirsiniz.
  • Projeler bölümünde Devam Eden, Tamamlanan Projeler 
  • Proje sayfalarına sınırsız resim ekleme özelliği
  • Kurulum notları script klasörü içinde bulunmaktadır.
  • Panel kontrollü iletişim formu.
  • Panel kontrollü İnsan Kaynakları sayfası


  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.