Kuru Temizleme Scripti V1 Yeşil

Hazır Scriptler
70,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 70
 • Script Kodu: PHP Kuru Temizleme Scripti V1 Yeşil
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Kuru Temizleme Firma Scripti V1 Yeşil

  Yeşil temalı Kuru Temizleme Firması Scripti V1 tüm kuru temizleme ve yıkama hizmeti veren firmalar için hazırlanmış , limitsiz kuru temizleme ve yıkama hizmeti sayfası eklenme özelliği kullanımı kolay ve anlaşılır bir hazır kuru temizlemeci sitesi scriptidir. Pratik ve fonksiyonel admin kontrol paneli ile bir Kuru Temizleme Firması web sitesini oldukça hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

  Kuru Temizleme Firma Scripti V1 Özellikleri

  • Hakkımızda bölümüne Kuru Temizleme Firması tanıtım yazısı (alt sayfalar eklenebilir)
  • Hizmetlerimiz bölümüne sınırsız kuru temizleme hizmeti ekleme (sayfalara foto galeri ekleme özelliği)
  • Kuru temizleme hizmetleri fiyat listesi sayfası
  • Haberler bölümüne resimli ve foto galerili sınırsız sayfa ekleme
  • Foto Galeri bölümüne sınırsız fotoğraf galerisi ve sınırsız resim ekleme
  • İletişim sayfasına Google harita ekleme, panel kontrollü iletişim formu

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.