Emlak Sitesi Scripti V2 - PHP - Eflatun

Hazır Scriptler
50,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: PHP Emlak Scripti V2EF
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Hazır Emlak Sitesi Scripti V2 Eflatun Temalı

  PHP ile hazırlanmış emlak sitesi scripti ile emlak sitenizi hemen kurun. Tüm emlak ofisleri için en uygun hazır emlak sitesi scripti. Daire, işyeri satış ve kiralama yanısıra arsa, tarla ve arazi satışına göre de düzenlenmiş emlak sitesi scripti.

  PHP Emlak Scripti V2 Özellikleri:

  • Sınırsız emlak ilanı ekleme
  • Sınırsız emlak türü ekleme
  • Emlak ilanlarına sınırsız resim yükleme
  • Emlak ilanlarına Google haritası ekleme
  • Üye panelli emlak scripti. Ziyaretçiler üye olarak kendi ilanlarını ekleyebilirler. (Yönetim panelinden gerekli ayarlar yapılmalıdır)
  • Hava durumu, döviz bilgileri, reklam bölümü gibi özellikleri ile oldukça kullanışlı hazır emlak sitesi scripti.

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.