Sürücü Kursu Scripti V1

Hazır Scriptler
150,00TL
Script Kodu: Surucu Kursu Scripti V1
Kazanacağınız Puan: 10

İsteğe Bağlı Seçenekler:

Sürücü Kursu Scripti V1

Sürücü Kursu Scripti V1, PHP ile hazırlanmış, mobil uyumlu tasarımı ile sürücü kursları için oldukça kullanışlı bir hazır web sitesi scriptidir. Sade ve şık tasarımı ile kısa sürede kurup kullanmaya başlayabileceğiniz mobil uyumlu Sürücü Kursu Scripti, bir sürücü kursu web sitesi bünyesinde olması gereken temel özellikleri barındırmaktadır.

Sürücü Kursu V1 Özellikleri

  • Kurumsal bölümünde Bizi Tanıyın ve Neden Biz sayfaları
  • Sınırsız sürücü kursu aracı ekleme
  • Ehliyetler kategorisinde Ehliyet Sınıfları, Dersler, Geçmiş Sınav Soru ve Cevapları, Ehliyet Alma Süreci sayfaları
  • Foto Galeri ve Video Galeri bölümüne sınırsız fotoğraf ve video (Youtube videosu) ekleme
  • Sürücü Kursu Başvuru Formu (panel kontrollü)
  • İletişim sayfasına Google haritası ekleme, iletişim formu (panel kontrollü)
  • Bu script domaine lisanslıdır ve tek sitede kullanılabilir 

***


Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.