Web Ajans Scripti V1

Hazır Scriptler
50,00TL
 • Ücretsiz almak için gerekli puan: 50
 • Script Kodu: PHP Web Ajans Scripti V1
  Kazanacağınız Puan: 10

  İsteğe Bağlı Seçenekler:

  Web Ajans Scripti V1 PHP


  PHP Web Ajans Scripti V1 web sitesi tasarımcıları, grafik tasarımcıları ve hazır site kurulum hizmetleri veren, internet ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmalar veya freelancer olarak çalışanlar için oldukça kullanışlı, kapsamlı ve şık tasarımlı hazır web sitesidir. 

  Web Ajans Scripti oldukça kapsamlı düşünülmüş içerik yapısı ile sınırsız web hizmetleri ekleme özelliğine sahiptir. 

  PHP Web Ajans Scripti V1 Özellikleri

  • Kurumsal bölümüne firma bilgileri ve fotoğrafları ile sınırsız ekip (kadro) bilgisi ekleme.
  • Hizmetlerimiz bölümüne sınırsız hizmet sayfası ekleme.
  • Referanslar bölümünde sınırsız çalışma alanı kategorisi ve sınırsız referans ekleme. Her bir referans için ayrı sayfalar oluşturma ve web sitelerine link verme.
  • Duyurular bölümüne sınırsız duyuru, haber ve kampanya ekleme.
  • Panel kontrollü iletişim formu.
  • Kurulum notları script klasörü içinde teslim edilmektedir.

  Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

  Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

  Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

  Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

  Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.