Yemek Sipariş Scripti V1

Hazır Scriptler
200,00TL
Script Kodu: Yemek Siparis Scripti V1

İsteğe Bağlı Seçenekler:

DEMO İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Yemek Sipariş Scripti V1

Online yemek siparişi almak isteyen lokanta, restaurant ve fastfood işletmeleri için hazırlanan Yemek Sipariş Scripti V1, PHP ile kodlanmış, gerek site ziyaretçisi gerekse site admini tarafından kullanımı çok kolay bir scripttir. Her türlü online gıda satışında kullanılabilecek Yemek Sipariş Scripti ile çok kısa sürede bir web sitesi kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online Yemek Sipariş Scripti V1 Özellikleri

  • Hakkımızda sayfası.
  • Sınırsız yemek çeşidi ekleme.
  • Paytr entegrasyonu ile kredi kartıyla ödeme alma.
  • İletişim sayfasında panel kontrollü iletişim formu, Google harita ekleme.
  • Bu script domaine lisanslanır, açık kaynak kodludur.

Scriptiniz için hosting ve domain veya ihtiyacınıza göre sadece ikisinden birini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Domain Alırsanız: Domaininiz www.rehberhost.net adresindeki web sitemizde sizin adınıza kaydedilir ve kullanıcı bilgileriniz tarafınıza teslim edilir. Domain kontrolü tamamen sizin hesabınızda bulunur.

Hosting Alırsanız: Alacağınız scriptler için en ideal hosting paketimiz www.rehberhost.net sitemizde sizin adınıza açılır ve tüm bilgileriniz teslim edilir. Hosting paketiniz hesabınızda tamamen sizin kontrolünüz altında bulunur. 

Sitemizden satın alacağınız scriptlerin kurulumu son derece basit ve kolaydır. Script dosyaları içinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bilgiler bulunmaktadır. Ancak kurulum işi ile uğraşmak istemiyorsanız, sipariş verirken "Ücretsiz Kurulum İstiyorum" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda ücretsiz kurulum yapacağımız hosting kontrol paneli ve FTP bilgilerini sipariş formundaki mesaj bölümüne yazabilir veya daha sonra tarafımıza mail ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz script kurulum hizmeti sadece mesai saatleri dahilinde verilir ve iş yoğunluk durumumuza göre 1-5 saat içinde tamamlanarak siteniz teslim edilir.